2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Biskupice
Dodane Dzisiaj o 08:54

MAGAZYNIER - Modertrans Poznań Sp. z o.o. oddział Biskupice

Lokalizacja

Biskupice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

MODERTRANS POZNAŃ SP. Z O.O. jest firmą specjalizującą się w produkcji, modernizacji, projektowaniu, regeneracji oraz serwisie tramwajów, ponadto zajmuje się produkcją elementów i części zamiennych do pojazdów szynowych. Posiadamy nowoczesną bazę techniczną i wykwalifikowaną załogę gwarantującą najwyższą jakość świadczonych usług. Systematyczny rozwój firmy zaowocował zaufaniem przedsiębiorstw komunikacji miejskiej.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i wydawanie towarów,

  • wykonywanie bieżących prac magazynowych,

  • wykładanie towarów, rozlokowanie towaru w magazynie,

  • raportowanie i kontrola stanów magazynowych,

  • wykonywanie czynności niezbędnych związanych z realizacją zamówień oraz dostaw,

  • kompletacja dokumentów,

  • uczestnictwo w inwentaryzacjach,

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • mile widziane uprawnienia na wózek jezdniowy (widłowy) z wymianą butli gazowej,

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,

  • znajomość obsługi komputera: pakiet Microsoft Office,

  • dyspozycyjność, uczciwość, dokładność, lojalność, zaangażowanie

    i odpowiedzialność,

  • samodzielność, operatywność w działaniu, praca w zespole,

  • komunikatywność,

  • nastawienie na realizację zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność ustalania priorytetów,

  • dokładność w prowadzeniu dokumentacji.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę,

  • zapewniamy transport pracowników z Poznania,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • współpracę i wsparcie zespołu specjalistów,

  • pakiet socjalny,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Lokalizacja

Biskupice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Biskupice
ID: 912616873