2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Tyniec Mały
Dodane 27 kwietnia 2024

Magazynier/Mł. Magazynier - wolne weekendy / dwie zmiany

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tyniec Mały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nasze wymagania:

-sumienność i dbałość o szczegóły

-znajomość podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa w magazynie

-umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu pracy

-mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej, ale nie jest to konieczne.

-mile widziane uprawnienia na wózki

-dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej od poniedziałku do piątku

Twój zakres obowiązków:

-przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z zamówieniem

-wykonywanie prostych zadań takich jak układanie paczek, pakowanie towaru na palety, owijanie folią palet

-przygotowywanie zamówień zgodnie z wytycznymi

-utrzymywanie czystości i porządku w magazynie

-współpraca z zespołem logistycznym i działem kontroli jakości -zabezpieczanie towarów przed transportem

To oferujemy:

- przyjazne środowisko pracy

- komfortowe warunki pracy

- darmowe miejsca parkingowe na terenie zakładu

- transport pracowniczy z Wrocławia (przystanek EPI i Hallera)

- owocowe poniedziałki

-docelowo stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Pracodawcy

Lokalizacja

Tyniec Mały,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Tyniec Mały
ID: 887884304