2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Górna
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier Media Expert - transport pracowniczy, WYNAGRODZENIE 5200 zł

Wynagrodzenie

5 200 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Magazynierów

Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska 43a

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są! A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

  • UMOWĘ O PRACĘ bezpośrednio z Media Expert

  • jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)

  • dodatek za doświadczenie od 100 do 300 zł brutto

  • opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy

  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

  • program poleceń pracowniczych

  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • możliwość awansu

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

  • strefę relaksu

Twoje zadania w zależności od obszaru na którym zostaniesz zatrudniony/a:

  • kompletacja towaru

  • pakowanie zamówień

  • praca ze skanerem

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • wsparcie pozostałych procesów magazynowych

  • udział w inwentaryzacji towaru w magazynie

Od Ciebie oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

  • dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań

  • zaangażowania w powierzoną pracę

  • przestrzegania zasad i procedur obowiązujących w firmie

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 904914677