2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier Media Expert - Łódź

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś do naszego magazynu szukamy osoby na stanowisko:

Magazynier

 Zakres obowiązków:

  • kompletacja towaru

  • przygotowanie towaru do transportu

  • kontrola towaru przyjmowanego i wydawanego

  • zapewnienie prawidłowego ulokowania towaru w magazynie

  • praca ze skanerem

  • inne czynności magazynowe

To oferujemy:

  • szkolenia wdrażające

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, na preferencyjnych warunkach prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, grupowe ubezpieczenie na życie, bony na święta, premia świąteczna, zniżki na cały asortyment w naszych elektromarketach)

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • zaangażowania w powierzone obowiązki

  • odpowiedzialności

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 908182663