2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Dąbrowa Górnicza
Dodane 25 maja 2024

Magazynier materiałów stalowych

Wynagrodzenie

4 600 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaZapraszamy seniorów

Prawie każdy słyszał historie o budowie w latach 70-tych, na powierzchni ponad 1000 ha w Zagłębiu Dąbrowskim, Huty Katowice. Pomimo upływu czasu ten Gigant branży stalowej, obecnie jako ArcelorMittal Poland S.A., jest wciąż w czołówce producentów najlepszej stali i produktów walcowniczych posiadających uznanie na całym świecie

Nasza firma ma zaszczyt bycia jednym z Wykonawców ArcelorMittal Poland S.A.

Teraz właśnie Ty masz możliwość stać się częścią potężnej ekipy zatrudnionej w tym ogromnym zakładzie i mieć wpływ na własny dalszy rozwój poprzez gromadzenie doświadczeń związanych z pracą w jednym z magazynów wyrobów gotowych Huty.

Mam przyjemność zaprosić Cię do aplikowania na stanowisko pracownika magazynu – hakowego-sygnalisty (występuje możliwość uzyskania kwalifikacji na miejscu).

Główne obowiązki:

·         obsługa załadunku/ rozładunku samochodów ciężarowych oraz wagonów kolejowych (pomoc operatorowi suwnicy w lokalizacji paczki kształtownika stalowego do załadunku, układanie przekładek drewnianych);

·         przygotowanie pół składowych oraz pojazdów pod ułożenie paczek kształtownika;

·         drukowanie przywieszek materiałowych;

·         sprawdzanie zgodności dostaw kształtowników;

·         utrzymanie czystości i porządku na składowisku materiału.

Mamy pewne wymagania:

·       Dyspozycyjność do pracy w trzyzmianowym systemie 4-brygadowym;

·       Mile widziana znajomość obsługi terminala magazynowego.

Wstępne przeszkolenie z zakresu obowiązków odbywa się na małym magazynie w systemie pracy 6:00/14:00, 14:00/22:00 (poniedziałek-piątek) pod opieką doświadczonego kierownika zespołu.

System wynagrodzeń promujący umiejętności, doświadczenia i zaangażowanie. Dodatek zmianowy, premia frekwencyjna za prace w systemie czterobrygadowym, premia miesięczna i premie roczne, coroczny system podwyżek.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 920819627