2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radzymin
Żabka Polska Sp. z o.o
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier/Magazynierka _ Magazyn Główny

Lokalizacja

Radzymin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

·       Kontrola przebiegu procesu kompletacji towaru

·       Monitorowanie przebiegu prac w poszczególnych obszarach Magazynu Głównego

·       Dbanie o płynny przepływ przebieg procesów magazynowych, reagowanie na problemy

·       Udział w inwentaryzacjach towarów w magazynie

·       Odpowiedzialność za dokumentacje procesów magazynowych

·       Przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących w magazynie

·       Praca z automatyką magazynową.

            Nasze wymagania

 ·       Orientacji na osiągnięcie wyznaczonych zadań

·       Zaangażowanie w pracę

·       Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

·       Doświadczenia w pracy w magazynach dystrybucyjnych

·       Gotowość do pracy w systemie III zmianowym (tydzień pracy rozpoczyna się: II i III zmiana w niedzielę, I zmiana - w poniedziałek)

·       Znajomość systemów WMS (mile widziane SAP EWM)

·       Umiejętność obsługi programów MS Office (praktycznych umiejętności pracy w Excelu)

              Mile widziane

·       Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

·       Doświadczenie w pracy z automatyką

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Brak okresu próbnego

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy)

  • Dodatek transportowy

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, parking dla pracowników, paczki świąteczne, firmowa drużyna sportowa)

  • Dobra atmosfera w pracy

  • Praca w nowoczesnym centrum logistycznym z możliwością rozwoju

  • Szeroki wachlarz szkoleń, warsztatów, webinariów w celu podwyższenia kwalifikacji

Grupa Żabka jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się organizacji w Europie Środkowo-Wschodniej i składa się z dwóch podstawowych jednostek biznesowych: Żabka Polska i Żabka Future. Żabka Polska koncentruje się na działalności detalicznej i odpowiada głównie za operacyjne i handlowe aspekty działalności Grupy, w tym zarządzanie i rozwój nowoczesnej sieci placówek stacjonarnych typu modern convenience oraz ogólnopolskiej sieci logistycznej Grupy.

W ramach Żabka Polska otworzyliśmy jedno z największych i najnowocześniejszych zautomatyzowanych Centrów Logistycznych w Europie.

Dołącz do naszego zespołu, weź od początku udział w unikalnym doświadczeniu, zrób krok w swojej osobistej karierze i miej wpływ na rozwój sieci Żabka Polska.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 813246698