2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Czechowice-Dziedzice
Dodane 12 kwietnia 2024

Magazynier - magazyn wyrobów czekoladowych

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Karmello Chocolatier, producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

do magazynu głównego firmy zlokalizowanego w Czechowicach-Dziedzicach.

Zakres obowiązków:

przygotowywanie wysyłek do punktów handlowych,

przygotowanie dokumentów wysyłkowych,

praca ze skanerem.

Wymagania:

sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

doświadczenie na podobnym stanowisku,

książeczka san-epid mile widziana (w przypadku braku - konieczność wyrobienia),

chęć podjęcia długofalowej współpracy,

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

stabilne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,

pracę w systemie jednozmianowym 6-14/7-15 (pon - pt + wymiennie soboty)

dofinansowanie do karty multisport,

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 698391852