2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Międzyrzec Podlaski
Wipasz S.A.
Dodane 13 maja 2024

Magazynier – Magazyn przypraw

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska:

  • Rozładunek towaru, transport i lokowanie na magazynie przypraw niechłodzonym

  • Prowadzenie systemowej dokumentacji magazynowej (ewidencja ilościowa)

  • Sprawdzanie dokumentów dostaw i zgodności ze stanem faktycznym

  • Monitorowanie wchodzącego i wychodzącego towaru pod względem ilości i jakości

  • Obsługa terminala mobilnego / komputera

  • Obsługa wózka widłowego

  • Kompletowanie towaru według zamówień

  • Współpraca z innymi działami znajdującymi się w zakładzie (produkcja, technologia, produkcja, utrzymanie ruchu)

  • Dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie wysokiego składowania

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi wózków jezdniowych zakończone egzaminem UDT oraz praktyczna umiejętność obsługi wózków widłowych,

  • Gotowości do pracy w systemie II zmianowym

  • Motywacji do pracy oraz dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia)

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Program rekomendacji pracowników (od 500 do 1000 złotych)

  • Darmowe posiłki regeneracyjne

  • Odzież robocza

  • Wsparcie szkoleniowe oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy

  • Stabilną pracę w firmie o wysokiej i prestiżowej pozycji rynkowej

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 915219169