2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Komorniki
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - magazyn przeładunkowy

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Mandersloot Polska Transport Sp. z o.o.

Jesteśmy znaną, międzynarodową firmą transportową działającą na rynku Polskim od 1996 roku.

Magazynier - Operator wózka

Miejsce pracy: Komorniki

Opis stanowiska:

• rozładunki i załadunki przesyłek

• transport towarów w magazynie

• obieg dokumentów magazynowych / transportowych

• utrzymanie porządku na stanowisku pracy

• praca w oparciu o wewnętrzne procedury

• dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

• doświadczenia na podobnym stanowisku

• uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

• książeczka sanitarno-epidemiologiczna

• umiejętność pracy w zespole

• samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

• umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników

• dobrą atmosferę pracy

  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego

• możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

• stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

• przyjazne i komfortowe środowisko pracy

prosimy o dopisanie klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mandersloot Logistics Sp z o.o. ul. Polna 125, 62-052 Komorniki, oraz przez spółki powiązane kapitałowo i organizacyjnie ze spółką ogłaszającą rekrutację moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.

Niniejszym informujemy o przysługującym Panu/Pani prawie do wglądu do dotyczących Pana/Pani danych osobowych oraz prawie do żądania ich poprawienia oraz usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 854456751