2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Zabrze
AB Bechcicki
Dodane 14 maja 2024

Magazynier lokalizacja Zabrze

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski, nowoczesny lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998 roku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

 Magazynier

 Opis stanowiska

  • przyjmowanie, właściwe przechowywanie i wydawanie towaru z magazynu

  • prawidłowe dokonywanie załadunku i zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami w czasie transportu

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi zasadami

  • kontrolowanie terminów przydatności produktów

  • układanie towarów za pomocą wózka widłowego jak i praca ręczna - bez użycia sprzętu

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

  • umiejętność obsługi wózka widłowego (udokumentowane UDT)

  • mile widziane znajomość asortymentu materiały budowlane

 Oferujemy:

  • możliwość awansów

  • kartę multisport

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do opieki medycznej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 682562101