2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kalisz
Dodane 11 czerwca 2024

Magazynier/logistyk z umiejętnością obsługi komputera

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ARINEA Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Magazynier / logistyk z umiejętnością obsługi komputera

Opis stanowiska:

  • planowanie, organizowanie, kierowanie i kontrolowanie przemieszczania towarów od producenta do konsumenta

  • przyjmowanie towarów do magazynu

  • wysyłka towarów lekkich i ciężkich, ciągły kontakt z kurierami i przewoźnikami

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • dbanie o porządek i czystość w magazynie

  • monitorowanie zasobów magazynowych

  • do podstawowych zadań należeć będzie również wybór procedury zakupów oraz wybór dostawców i towarów

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • czynności administracyjne związane z obsługą magazynu

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  •  Znajomość polityki magazynowo dokumentacyjnej będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą;

  • Chęć do ciągłego uczenia się, podnoszenia kwalifikacji i swojej efektywności

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się Organizacji

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie Zespołu

  • Wszelkie narzędzia do pracy

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 919879108