2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Ksawerów
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier Ksawerów k. Łodzi praca

Lokalizacja

Ksawerów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Opis

SPECJALISTA MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Ksawerów k. Łodzi

Oferujemy:

·         Umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

·         Pięciodniowy tydzień pracy (weekendy i święta wolne)

·         Prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, bogaty pakiet socjalny

·         Woda źródlana i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu

·         Przyjazna atmosfera pracy w stabilnej, międzynarodowej firmie

Zadania na stanowisku:

·         Prawidłowy obrót towaru w magazynie, poprzez przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie wytycznych i procedur

·         Prowadzenie raportów i dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej

·         Przyjmowanie towaru i wydawanie towaru w magazynie

·         Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych

Nasze oczekiwania:

·         Uprawnienia na wózek widłowy UDT

·         Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·         Znajomość zasad gospodarki magazynowej

·         Umiejętność obsługi komputera

·         Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub możliwość wykonania badań przy zatrudnieniu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ksawerów,

Łódzkie

Łódzkie, Ksawerów
ID: 853967958