2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 24 maja 2024

Magazynier - krojenie pieczywa

Wynagrodzenie

5 091 - 5 678 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

„Piekarnia Gwóźdź” sp. z o.o. w Grodzisku Wlkp. producent pieczywa i wyrobów cukierniczych z wieloletnią tradycją obecnie do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko: MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

·        Główne zadanie polega na krojeniu pieczywa

Wymagania:

·       Książeczka sanitarno - epidemiologiczna

Od kandydatów oczekujemy:

·         Umiejętności pracy w zespole

·         Zaangażowania

·         Dobrej organizacji czasu pracy

Z naszej strony oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Przyjazną atmosferę w pracy

·         Dwie zmiany: 14.00-22.00 i 16.00-24.00

·         Możliwość wypracowania dodatkowych bonusów

·         Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 839040239