2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Kowalewo Pomorskie
Dodane 09 kwietnia 2024

MAGAZYNIER Kowalewo Pomorskie

Lokalizacja

Kowalewo Pomorskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z prężnym rozwojem Hurtowni Budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko

MAGAZYNIER

Obowiązki, które będą do Ciebie należeć:

  • Kompletacja i wydanie towaru klientom

  • Przyjęcie, rozmieszczenie i ułożenie dostarczonych towarów na powierzchni magazynowej

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

  • Współpraca z działem handlowym

Wymagania:

  • Komunikatywność i zaangażowanie podczas wykonywania powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność, umiejętność organizowania własnej pracy

  • Punktualność

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej lub na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w firmie z wieloletnim stażem w branży

Miejsce pracy: ul. 1 Stycznia 13, Kowalewo Pomorskie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wyłącznie za pośrednictwem platformy OLX.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o RODO

Lokalizacja

Kowalewo Pomorskie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kowalewo Pomorskie
ID: 910560165