2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Kukinia
Dodane 13 maja 2024

Magazynier - Koral S.A. Kukinia

Lokalizacja

Kukinia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KORAL S.A to jeden z wiodących producentów produktów z łososia wędzonego, zarówno w Polsce jak i za granicą. Prowadzi sprzedaż produktów pod wieloma prestiżowymi markami: Koral, SuperFish oraz markami własnymi sieci handlowych. Głównym celem jakie stawia sobie i pracownikom Koral S.A. jest dostarczanie produktów charakteryzujących się najwyższymi standardami jakościowymi oraz doskonałym smakiem wszystkich tworzonych produktów.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A , który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Kukinia (powiat kołobrzeski)

Zadania:

  • wykonywanie prac magazynowych związanych przyjmowaniem i wydawaniem surowca, produktów, zapasów,

  • kompletowanie zamówień,

  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw do magazynu,

  • obsługa systemu magazynowego,

  • obsługa skanera,

  • obsługa transportu wewnętrznego za pomocą wózka widłowego i ręcznego wózka paletowego.

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenia na stanowisku magazyniera,,

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT,

  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu,

  • zdolności komunikacyjne,

  • sumienność, dokładność w realizacji powierzonych zadań,

  • gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym.

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,

  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, wczasy pod gruszą, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne),

  • dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwój i awansu zawodowego,

  • bezpłatny transport do i z miejsca pracy:

    -Białogard - Karlino - Wrzosowo - Dygowo - Kukinia

    -Malonowo - Ramlewo - Robuń - Pobłocie Wielkie - Włościbórz - Kłopotowo - Wrzosowo - Dygowo - Kukinia

    -Czernin - Stramnica - Kołobrzeg - Bagicz - Kukinia

    -Gąskowo - Strachomino - Strzepowo - Dobrzyca - Borkowice - Tymień - Ustronie Morskie - Kukinia

Zapraszamy do aplikowania poprzez przycisk Aplikuj :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kukinia,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kukinia
ID: 915218039