2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Mieścisko
Dodane 14 maja 2024

Magazynier komponentów

Lokalizacja

Mieścisko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Opis

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie i wydawanie komponentów na produkcję zgodnie z dokumentami obrotu materiałowego,

• Kontrola jakościowa i ilościowa podczas przyjmowania materiałów,

• Utrzymanie porządku w pomieszczeniach magazynowych i jego otoczeniu,

• Zgłaszanie Kierownikowi magazynu wszelkich uwag dotyczących stanu i funkcjonowania magazynu,

• Właściwe i fachowe rozmieszczenie, przechowywanie i magazynowanie materiałów,

• Zabezpieczenie materiałów przed zepsuciem, zniszczeniem, zanieczyszczeniem i uszkodzeniem,

• Prowadzenie ewidencji materiałów na magazynie przy użyciu programu komputerowego

• W sytuacjach koniecznych uzupełnienie obsady magazynu

• Opieka i utrzymanie w czystości wózka widłowego.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych spalinowych,
  • punktualność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w grupie,
  • uczciwość,
  • obsługa wózków wysokiego składowania (mile widziane).

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • miłą atmosferę pracy,
  • dofinansowanie do obiadów.

Lokalizacja

Mieścisko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mieścisko
ID: 792488457