2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier - Kompletacja Zleceń

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO), InneDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Książenice (okolice Grodziska Mazowieckiego)

Jako stabilny pracodawca naszym pracownikom oferujemy:

  • dobrą pensję płatną zawsze na czas;

  • samochód do dojazdu do pracy;

  • możliwość wypracowania premii do 1.050 zł miesięcznie zależnej od Twojego zaangażowania i wyników;

  • umowę o pracę i bezpośrednie zatrudnienie;

  • pracę na trzy zmian

  • w pełni wyposażoną stołówkę dla pracowników: kawa, herbata, cukier do korzystania podczas przerw;

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego;

  • paczki dla dzieci na święta;

  • spotkania integracyjne;

  • szkolenia i wsparcie przełożonego;

  • bezpieczeństwo i nowoczesne narzędzia;

  • przyjazną atmosferę w zespole oraz wsparcie ze strony przełożonych;

  • parking dla samochodów i rowerów;

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie ze swoimi kwalifikacjami i aspiracjami;

  • możliwość korzystania z przecen towarowych – tanie zakupu.

Twój zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek towarów

  • transport towarów w magazynie

  • przygotowywanie zleceń do wysyłki

  • dbałość o parametry jakościowe

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA.

W aplikacji proszę umieścić klauzulę: „WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W OFERCIE (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29.08.1997R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, DZIENNIK USTAW NR 133, POZ. 883).”

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 896382130