2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Nowy Kisielin
Dodane 21 maja 2024

Magazynier - kompletacja towaru / przyjmowanie dostaw

Lokalizacja

Nowy Kisielin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem towarów do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Australii.

Miejsce pracy: Zielona Góra / lubuskie

 Twoje zadania

·         kompletacja zamówień / przyjmowanie dostaw zgodnie z dokumentami,

·         załadunek / rozładunek towarów ,

·         prace porządkowe i inwentaryzacyjne na magazynie.

 Nasze oczekiwania

·         zaangażowanie i odpowiedzialność,

·         uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane (nie jest to warunek konieczny),

·         mile widziana książeczka zdrowia.

Oferujemy

·         umowę o pracę

·         premie uznaniowe

·         pracę w przyjaznej atmosferze

·         dofinansowanie karty MultiSport

·         prywatne ubezpieczenie medyczne

·         imprezy integracyjne, eventy świąteczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Nowy Kisielin,

Lubuskie

Lubuskie, Nowy Kisielin
ID: 842646568