2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Kokoszki
Dodane 28 kwietnia 2024

Magazynier-kompletacja paczek

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

miejsce pracy: dzielnica Kokoszki

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • pracę na pełen etat od wt. do sob.

  • pracę na jedną zmianę 1- tylko w nocy (praca od 1/3 do 9)

  • stawkę 29-30 zł brutto/h WYPŁACANA CO PIĄTEK !

  • zatrudnienie nawet od dzisiaj osobiście w biurze lub online w ciągu 5 minut

Zakres obowiązków:

  • rozładunek, sortowanie i załadunek przesyłek w magazynie,

  • prace magazynowe.

Wymagamy:

  • dyspozycyjności od zaraz;

  • sprawności fizyczni- preferowani Panowie

SMS: PRACA Kokoszki

Prosimy o dodanie klauzuli RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. (RODO)”. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 899172892