2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Komorniki
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier Komorniki

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od ponad 25 lat jest jedynym autoryzowanym dealerem maszyn CATERPILLAR® w Polsce - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. W Polsce jesteśmy liderem rynku.

Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur – dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Rumunii, Polski i Algierii.

Firma w swojej ofercie posiada sprzęty CAT od 1 tony do ponad 100 tonowych jednostek. Bergerat Monnoyeur posiada 16 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce. Sprzedaż maszyn nowych to tylko część działalności, dla Klientów są dostępne także maszyny używane oraz na wynajem. Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi Bergerat Monnoyeur posiada rozbudowaną sieć serwisową – oprócz serwisów stacjonarnych są też mobilni Mechanicy, którzy dokonują napraw i przeglądów bezpośrednio u Klienta.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Obecnie do Magazynu Centralnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Biuro: Komorniki k. Poznania

Ul. Krzysztofa Kolumba 15, 62-052 Komorniki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych

  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego

  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.

  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

  • Spotkania integracyjne

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i przyjmowanie towarów na magazyn

  • Kontrolowanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym

  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji

  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłki towarów

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego (związanych z pracami magazynowymi)

  • Dbałość o porządek oraz o powierzone narzędzia pracy

Oczekiwania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – UDT - mile widziane

  • Dokładność w wykonywaniu zleconych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym (II zmiana kończy o godz. 19.00)

  • Dbanie o bezpieczne środowisko pracy

  • Umiejętność obsługi programów magazynowych oraz skanera

  • Obsługa Excell – poziom podstawowy

W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”

Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja[at]b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 897933758