2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Zielona Góra
Dodane 11 kwietnia 2024

Magazynier - kierowca Zielona Góra

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli.  Centrala firmy mieści się w Rypinie w woj. kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 700 pracowników. Grupa REJS skupia 4 zakłady produkcyjne, 18 punktów handlowych oraz 11 spółek partnerskich.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier – kierowca

Miejsce pracy: Hurtownia Rejs Sp. z o.o. w Zielonej Górze

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie towaru i rozkładanie na regałach;

  • przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i/lub hurtowych, pakowanie towaru;

  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentem magazynowym;

  • załadunek towaru do pojazdów dostawczych;

  • dostarczanie zamówionych towarów do klientów;

  • obsługa urządzeń magazynowych ;

  • sprawdzanie stanów magazynowych;

  • regularna inwentaryzacja magazynu;

  • współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia;

  • wspieranie pracy innych magazynierów – pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towaru, konsultowanie dostaw, działań logistycznych i transportowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;

  • sprawność oraz siła fizyczna;

  • umiejętność pracy w grupie;

  • umiejętności komunikacyjne, sumienność, zaangażowanie;

  • prawo jazdy kat. B ;

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • profesjonalne wdrożenie do pracy;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia za wyniki.

  • możliwość realnego rozwoju w przyszłościowej branży.

  • miłą atmosferę w dynamicznym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 778229680