2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Sulęcin
Monika Riske
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier/ Kierowca Wózka Widłowego - Nowa Firma

Lokalizacja

Sulęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z uruchomieniem Nowego Zakładu Produkcyjnego (produkcja alternatywnego białka do paszy dla zwierząt) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER/ KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO (K/M)

Miejsce pracy: Karkoszów, okolice Krzeszyc

Wymagania:

·       Wykształcenie min. zawodowe

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Ważne uprawnienia na  UDT

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym

·         Dobra organizacja pracy

Zakres Obowiązków:

·       Przyjęcie oraz weryfikacja jakościowa i ilościowa materiałów na podstawie

dokumentów

·         Rozmieszczanie materiałów zgodnie z istniejącymi standardami

·         Kompletacja oraz wydawanie materiałów na podstawie dokumentacji magazynowej

oraz systemu

·         Dbanie o właściwe zagospodarowywanie powierzchni magazynowych

·         Praca z etykietami i dokumentacją magazynową

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

·        jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Lokalizacja

Sulęcin,

Lubuskie

Lubuskie, Sulęcin
ID: 910606184