2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Fabryczna
Dodane 16 kwietnia 2024

MAGAZYNIER-KIEROWCA w wypożyczalni cateringowo-eventowej

Wynagrodzenie

5 400 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracowity, sumienny, punktualny? To właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do naszego zespołu w Horeca Service — jednej z największych w Polsce wypożyczalni sprzętu cateringowo-eventowego. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Magazyniera-Kierowcy dla naszego nowego oddziału we Wrocławiu, sercu dynamicznego rynku eventowego.

Zadania:

  • Pakowanie i przygotowanie zamówień na magazynie.

  • Dostawa oraz odbiór zamówień do klientów samochodem (wymagane prawo jazdy kat. B).

  • Dbanie o ład i porządek na magazynie.

  • Obsługa maszyn myjących.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Pracowitość, punktualność i sumienność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o ogólnopolskim zasięgu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowymi premiami za wyniki.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze z zespołem, który ceni sobie wzajemne wsparcie i profesjonalizm.

  • Lokalizację w centrum Wrocławia, łatwo dostępną komunikacją miejską.

Dodatkowo: Jako firma dbająca o rozwój i dobrostan naszych pracowników, oferujemy elastyczne godziny pracy, co pozwala na lepsze dostosowanie życia zawodowego do prywatnego. Wspieramy również rozwój umiejętności poprzez szkolenia branżowe i kursy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912165972