2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 10 czerwca 2024

Magazynier / Kierowca samochodu dostawczego (do 3,5t.) - Radom

Wynagrodzenie

4 650 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nieustannym poszerzaniem gamy produktów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier / Kierowca samochodu dostawczego (do 3,5t.)!

Miejsce pracy: Radom

Obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek towarów.

  • Kontrole dostaw i wysyłek.

  • Przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki zgodnie z zamówieniami klientów.

  • Kontrole stanów magazynowych.

  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy.

  • Przestrzeganie procedur magazynowych i BHP.

  • Dostawa towarów do naszych stałych klientów (trasy w promieniu 250 km od Radomia - około 6 razy w miesiącu).

  • Wyładunek paczek do 30 kg.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjność, pracowitość, skrupulatność, zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet office, poczta e-mail, systemy magazynowe).

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie stałe + premia związana z wyjazdami.

  • Pracę w dni powszednie bez weekendów.

  • Atrakcyjny pakiet medyczny.

  • Pracę w zgranym zespole oraz pozytywnej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 652873500