2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Szewce
Dodane 10 czerwca 2024

Magazynier-Kierowca PRACA W NOCY

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szewce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia Warzyw i Owoców Oliwka w Szewcach pod Wrocławiem poszukuje osoby do pracy na magazynie.

Praca od poniedziałku do soboty.

Zakres obowiązków:

·         Odbiór towaru od dostawców

·         rozładunek towaru , kontrola jakości , układanie towaru w chłodniach

·         prace porządkowe na magazynie

·         kompletowanie zamówień od klientów

Wymagania:

·         prawo jazdy kat.B (doświadczenie w jeździe busem)

·         umiejętność szybkiego uczenia się

·         mile widziane doświadczenie w branży hurtowej warzyw i owoców

Wynagrodzenie pierwszy m-c 4500 zł na rękę.

Kolejne miesiące uzależnione od efektów pracy i stopnia przejmowanych obowiązków.

Zainteresowanych proszę o kontakt 78*******85

Lokalizacja

Szewce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szewce
ID: 919536269