2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Przeźmierowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Magazynier / kierowca - na pół etatu

Wynagrodzenie

2 000 - 2 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przeźmierowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Demcar zajmuje się się sprzedażą części samochodowych i w związku z rozwojem firmy poszukuje osobę na stanowisko:

Magazynier / pakowacz paczek / kierowca

Paczki do pakowania to przeważająca część to małe gabaryty - reflektory

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Godziny pracy na pół etatu do wyboru:

10:00 - 14:00

11:00 - 15:00

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie przesyłek do wysyłki

  • Staranne zabezpieczanie przedmiotów w sposób eliminujący potencjalne uszkodzenia podczas transportu

  • pakowanie reflektorów do gotowych kartonów - małe gabaryty paczek.

  • Przewożenie części oraz rozładunek pojazdu

  • utrzymywanie porządku na magazynie i miejscu pracy

  • dbałość o bezpieczeństwo składowanego towaru

  • dbanie o powierzone mienie

  • wykonywanie prac magazynowych i porządkowych

Wymagania:

  • Staranność

  • Dbałość

  • Skrupulatność

  • Dokładność

  • punktualność

  • dobra organizacja pracy własnej

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • weekendy i dni świąteczne wolne

  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie doświadczonych osób

  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.

Wynagrodzenie - 2000 - 2500 zł netto na rękę, umowa zlecenie / b2b

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres podany w ogłoszeniu z dopiskiem:

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 620479097