2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Dodane 08 kwietnia 2024

Magazynier-kierowca Lublin Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Sp. z o.o

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia Motoryzacyjna GORDON Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko kierowca-magazynier na Oddział w Lublinie

Wymagane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• samodzielną i rozwojową pracę w gronie ambitnych młodych ludzi,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy,

• możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków:

• obsługa magazynu

• załadunek i rozładunek towaru

• dostawy towarów do klienta

• dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

• orientacja w zagadnieniach związanych z obrotem częściami samochodowymi

• umiejętność pracy w grupie

• ambicja i chęć ciągłego rozwoju

• prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość rynku motoryzacyjnego

Prosimy o umieszczenie w aplikacjach następującej formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przyszłych rekrutacji oraz procesu zatrudnienia (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 652600973