2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kalisz
Dodane 11 kwietnia 2024

Magazynier, kierowca kat. C - PAULA Kalisz

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia? Potrafisz dążyć do celu i realizować założone plany? Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu!

MAGAZYNIER, kierowca kat. C

Miejsce pracy: KALISZ

CO OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: kartę Multisport, bony świąteczne, dofinansowanie do wczasów

- Dostęp do nowoczesnych, zaawansowanych narzędzi pracy

- Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Ubezpieczenie grupowe i medyczne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Przyjmowanie wyrobu gotowego na magazyn

- Przygotowywanie towaru do wysyłki

- Aktualizacja stanów magazynowych - kontrola zgodności ze stanem rzeczywistym

- Przygotowanie magazynu pod inwenturę oraz sporządzanie obowiązującej dokumentacji

NASZE WYMAGANIA:

- Doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera

- Prawo jazdy kat. C

-Uprawnień na wózki widłowe

- Operatywności i bardzo dobrej organizacja czasu pracy

- Odpowiedzialności i dbałości o powierzone mienie, systematyczności, sumienności

- Gotowości do pracy w systemie zmianowym

- Książeczka sanepidowska

BRZMI CIEKAWIE?

CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ

więcej o nas na PAULAingredients.com

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres email Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Oświadczam, iż wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby dalszych rekrutacji prowadzonych przez PAULA Ingredients Sp. z o.o. Brak klauzuli zgody pozostaje bez wpływu na udział w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest PAULA Ingredients Sp z . o.o. z siedzibą w Kaliszu. przy ul. Łódzkiej 145A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe są wykorzystywane w celu prowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji, na podstawie zgody lub uzasadnionego interesu Administratora. Dane osobowe na potrzeby dalszych rekrutacji przechowywane będą przez okres do 1 roku od daty otrzymania dokumentów aplikacyjnych. Przysługuje Pani/Panu prawo wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany, sprostowania, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania dokonywanego przez Administratora. Przysługuje Pani /Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie www.paulaingredients.com/pl/dane-osobowe

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 877121400