2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Krzyki
Dodane 04 kwietnia 2024

Magazynier-kierowca kat. B/ Wolne weekendy / Jedna zmiana

Wynagrodzenie

4 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją największych producentów branży spożywczej. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż produktów spożywczych i przemysłowych. Od ponad 30 lat prowadzimy dystrybucję na rynku hurtowym i detalicznym. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży FMCG na Dolnym Śląsku Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Wrocław Krzyki

Region : dolnośląskie

Obowiązki:

  • Załadunek oraz rozładunek towaru

  • Wykonywanie innych prac magazynowych

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz chęć do pracy

  • Znajomość topografii miasta mile widziana

Oferujemy:

  • Doskonałą atmosferę

  • Długoterminową współpracę

  • Pełne wsparcie merytoryczne i wdrożenie w zakresie specyfiki działania firmy

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

  • Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV za pośrednictwem portalu olx.pl. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.), dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonego procesu rekrutacji oraz na przechowywanie i wykorzystanie ich dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do podanych danych, ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie, a podanie danych nastąpiło dobrowolnie.”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 901032177