2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Załęże
Dodane 08 maja 2024

Magazynier - Kierowca kat. B

Lokalizacja

Katowice, Załęże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

INTERFIX to firma o wieloletnim doświadczeniu w branży parapetów stalowych, PCV, aglomarmurowych oraz systemu mocowań do instalacji HVAC.

W związku z rozwojem, poszukujemy do pracy osób na stanowisko:

Magazynier - kierowca kat. B

Miejsce pracy: śląskie / Katowice / kontakt: +48**********56,

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu

  • Pakowanie oraz wysyłka zamówień

  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym oraz jakościowym

  • Dbałość o jakość stanu magazynowego

  • Utrzymywanie magazynu w należytym porządku

Wymagania

  • Chęć do pracy, solidność i dobra organizacja czasu pracy

  • Zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych obowiązków

  • Prawo jazdy kat B

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi pił stołowych do cięcia parapetów.

Oferujemy

  • Stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym

  • Możliwość pokrycia kosztów zdobycia uprawnień na obsługę wózka widłowego – po okresie próbny.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęże
ID: 872077508