2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Tarnowskie Góry
Dodane 18 kwietnia 2024

Magazynier-kierowca Hurtownia Elektryczna LIBRA [Tarnowskie Góry]

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Libra działa na rynku hurtowni elektrycznych już ponad 25 lat rozbudowując sieć placówek i poszerzając tym samym obszar, na którym oferuje swoje usługi. Obecnie Libra ma swoje oddziały w takich miastach jak: Bielsko-Biała, Tarnowskie Góry, Nowy Sącz, Wieluń, Rzeszów, Mikołów, Chorzów, Nowy Targ, Olkusz, Kraków i Oświęcim. Oferujemy nowe formy kontaktu, handlu i doradztwa wykorzystując nowe technologie i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier-Kierowca

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień

  • Kontrola dostaw

  • Dostarczanie towaru do klientów i oddziałów firmy

  • Dbałość o porządek na magazynie

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie: średnie

  • Doświadczenie na stanowisku magazynier/kierowca lub podobnym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego(opcjonalnie)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, rodzinnej firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników i posiadanego doświadczenia (Wraz z ich wzrostem będziesz zarabiać lepiej)

  • Pracę w zgranym i otwartym zespole, który pomoże Ci się wdrożyć

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

  • Rozwój wiedzy i umiejętności poprzez udział w programach szkoleniowych organizowanych przez firmę, oraz producentów asortymentu elektrotechnicznego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem).

Uprzejmie informujemy, iż kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 875437937