2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdynia
  6. Prace magazynowe - Grabówek
Jolanta
Dodane Dzisiaj o 05:17

Magazynier-Kierowca - Gdynia - WARS S.A.

Wynagrodzenie

4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

WARS S.A. to firma usługowa istniejąca na rynku przewozów pasażerskich od 1948 roku.

Obsługujemy podróżnych w wagonach restauracyjnych, barowych, sypialnych i z miejscami do leżenia oraz minibarach, świadcząc usługi gastronomiczne i hotelowe w pociągach.

WARS S.A. tworzy zespół doświadczonych ludzi, z doskonałą znajomością usług hotelarsko-gastronomicznych i zamiłowaniem do podróży.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier-Kierowca

Miejsce pracy: Gdynia

Główne obowiązki:

·         Przygotowanie zamówień i załadunek towaru,

·         Rozmieszczanie towaru w magazynie,

·         Wystawienie i rejestrowanie faktur sprzedażowych i dokumentów magazynowych,

·         Sprawdzanie stanów magazynowych, monitorowanie jakości, terminów przydatności do spożycia, uszkodzeń towarów,

·         Przyjmowanie dostaw i rozładunek towaru,

·         Utrzymanie porządku w magazynie i dbanie o powierzone mienie.

Wymagania:

·         Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

·         Czynne prawo jazdy kat. B,

·         Doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane,

·         Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

·         Skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

·         Dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w porze nocnej.

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę zlecenie,

· Wynagrodzenie 4 600,00 zł brutto miesięcznie przy umowie o pracę, wynagrodzenie godzinowe 32,00 zł brutto przy umowie zlecenie,

·       Intensywne wyzwania zawodowe w rozwijającej się organizacji,

·       Pakiet socjalny: opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do dojazdów do pracy, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa - w przypadku wyboru umowy o pracę,

·       Możliwości rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 50*****40 lub 66*******74

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WARS S.A. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego."

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest WARS S.A. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Chłopickiego 53, 04-275 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000029621, posiadająca REGON:000127479, NIP: 5250000222.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, nie dłużej jednak niż przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia dokumentów.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

W przypadku przetwarzania danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO, podmiotowi danych przysługuje również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 675929849