2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Częstochowa
  6. Prace magazynowe - Raków
Dodane 20 maja 2024

MAGAZYNIER - Kierowca do 3,5T [kat.B] - Czewa - BEZ DOŚWIADCZENIA

Wynagrodzenie

3 200 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Raków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma zajmująca się skupem i sprzedażą złomu metali poszukuje kandydata na stanowisko

MAGAZYNIER / KIEROWCA.

Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Mochnackiego 1

Godziny Pracy: 8:00 - 16:00

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów
  • załadunek i rozładunek towaru
  • prowadzenie magazynu
  • kontrolowanie stanów magazynowych
  • przygotowywanie zleceń do wysyłki
  • transport materiału od klienta

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność i doświadczenie kierowania samochodami dostawczymi
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • uczciwość i terminowość
  • mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Premie miesięczne
  • Przyjazną atmosferę

CV wraz z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać na firmowy adres email złom.moderno[a]gmail.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na olx.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MODERNO z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest MODERNO z siedzibą w Częstochowie przy ul. Prostej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Raków
ID: 784552226