2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Chorzów
Dodane 18 kwietnia 2024

Magazynier - kierowca Chorzów

Wynagrodzenie

5 400 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Hurtownia Papierosów P.H.U. "MONA" oddział w Chorzowie ul. Legnicka 84/86 zatrudni pracownika na stanowisko magazyniera - kierowcy.

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym,

- wydawanie towaru zgodnie z wystawionym dokumentem sprzedaży,

-skanowanie i pakowanie wg specyfikacji,

-prowadzenie dokumentacji magazynowej,

-utrzymanie czystości i porządku w magazynie,

- rozwożenie towaru do klientów na zastępstwo kierowców-dostawców,

- pobieranie i rozliczanie należności za towar, podczas pracy w charakterze dostawcy,

-umiejętność jazdy pojazdem typu BUS

Wysłanie CV jest jednoznaczne, że zapoznano się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się poniżej oraz jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych w określonym czasie.

W przypadku nie wyrażenia zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych prosimy nie wysyłać CV

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę „Mona” Wiesław Kusiak ul. Piłsudskiego 28,97-400 Bełchatów zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji”

Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że:

1. Administratorem moich danych osobowych jest firma „Mona” Wiesław Kusiak ul. Piłsudskiego 28, 97-400 Bełchatów

2. sposób kontaktu z administratorem ochrony danych osobowych w firmie „Mona” Wiesław Kusiak z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Piłsudskiego 28, adres korespondencyjny, ul. Piłsudskiego 28, 97-400 Bełchatów, Tel 446 - pokaż numer telefonu -

3. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 3 m-cy od zakończonego procesu rekrutacji

4. przekazuję dane osobowe całkowicie dobrowolnie i posiadam prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

5. mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, że przetwarzanie moich danych narusza przepisy RODO,

6. jestem świadomy, iż przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne i konieczne do prawidłowego i efektywnego przeprowadzenia procesu rekrutacji

7. podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie o przyjęcie kandydata do pracy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 910731287