2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Bielsko-Biała
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier / kierowca

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BASTA K&J SP. Z O. O. dystrybutor systemów do stolarki okienno drzwiowej producentów Aluprof, Geze, Wala. Istniejemy na rynku od ponad 30lat, na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość i rzetelność. Nasza pozycja na rynku jest mocno ugruntowana oraz stabilna. Naszą misją  jest obsługa klientów na najwyższym poziomie, aby to osiągnąć, stale rozwijamy nasze wewnętrzne procesy oraz systemy.

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Opis stanowiska magazynier/kierowca

-realizacja dostaw do klientów

-załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy

-wydawanie towarów z magazynu

-przygotowywanie towarów do wysyłki

-sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami

-obsługa sprzętu magazynowego

-współpraca z działem sprzedaży

-dbanie o dobry stan techniczny i wizualny pojazdu

-dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie

Wymagania

-prawo jazdy kat. B

-zaangażowanie w pracę

-odpowiedzialność

-uczciwość

-zdolności logistyczne

-sprawność oraz siła fizyczna

-przygotowywanie zamówień

-sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą

-doświadczenie na podobnym stanowisku

-umiejętność szybkiego uczenia się

-umiejętność pracy w zespole

-rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne

-dodatkowo mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy

Warunki zatrudnienia

-Umowę o pracę (po okresie testowym na umowę zlecenie- zwykle 1mc)

-brak PPK

-wynagrodzenie 4300zł-5300zl brutto (uzależnione od stażu i umiejętności)

-Pracę w stałych godzinach (7-15 od pn do pt)

-pracę w młodym, zgranym , zaangażowanym kilkuosobowym zespole

Rekrutacja odbywać będzie się dwuetapowo. Na spotkanie zaprosimy wybranych kandydatów. Prześlij CV i list motywacyjny za pośrednictwem olx.CV można dostarczyć osobiście oraz zapoznać się z miejscem pracy 43-300 Bielsko-Biała ul. Batorego 12a

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 909171426