2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Zduny
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - kierowca

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zduny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma PANCOM to dynamicznie rozwijający się integrator rozwiązań IT zajmujący się instalacją oraz serwisem systemów sprzedaży oraz systemów teletechnicznych na terenie całego kraju.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier - kierowca

Zakres obowiązków:

  • prawidłowy obrót towaru w magazynie

  • przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie

  • przewóz towarów samochodami o DMC 3.5t

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na identycznym bądź zbliżonym stanowisku

  • ważne prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera (mile widziana znajomość programów magazynowych)

Co proponujemy:

  • stabilną praca w zgranym zespole oraz dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

CV można składać osobiście w siedzibie firmy: PANCOM ul. Sienkiewicza 11, Zduny lub przesyłając na adres mailowy (praca[at]pancom.pl) wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182)

Lokalizacja

Zduny,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zduny
ID: 914210839