2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Świętochłowice
Dodane 23 maja 2024

Magazynier-kierowca

Wynagrodzenie

5 400 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Stellmet firma zajmująca się pozyskiwaniem, sprzedażą i recyklingiem metali strategicznych i szlachetnych na terenie Polski oraz Europy. Klasyfikacja materiału również u klienta oraz szybkość działania połączona z dobraniem odpowiednich metod i narzędzi gwarantują sukces naszego przedsięwzięcia.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy odpowiedzialnych, szybkich w działaniu kandydatów do pracy w magazynie.

Miejsce pracy: Świętochłowice

Oferujemy:

  • umowę o pracę od 4000 zł netto/miesiąc, dodatkowo płatne nadgodziny od 30 zł/h netto.

  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego

  • kursy i uprawnienia dofinansowywane przez pracodawcę

  • Praca z wysokiej jakości narzędziami/sprzętem m.inn: spektrometr, wózek widłowy, frezarka, kątownik i inne.

  • premie miesięczne

  • pieniężny dodatek frekwencyjny

  • wyjścia integracyjne

  • benefity: dofinansowana karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • możliwość inicjowania własnych pomysłów i usprawnień

  • praca od pon do pt, 7-15 i 8-16 w systemie tydzień na tydzień

Zakres obowiązków:

  • sortowanie materiałów w podziale na gatunki przy użyciu specjalistycznego sprzętu

  • przyjęcia materiałów i ich odpowiednie rozmieszczenie w magazynie

  • przygotowanie i zabezpieczenie materiałów do wysyłki

  • prace manualne związane z obróbką materiałów z użyciem elektronarzędzi typu szlifierka kątowa, przecinarka plazmowa

  • obsługa wózka widłowego

  • wsparcie w utrzymaniu floty

  • wsparcie w utrzymaniu infrastruktury, tj. prace porządkowe, odśnieżanie itp.

Wymagania niezbędne:

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi typu szlifierka

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • gotowość do nauki składów materiałów

  • zaangażowanie i szybkość w działaniu

  • otwartość na zmiany i elastyczność działania

Uprzejmie informujemy, iż zgłoszenia bez CV z aktualną klauzulą RODO o przetwarzaniu danych nie będą rozpatrywane. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych jest Stellmet Sp. z o.o. Sp.K.

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 891584918