2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Łosice
Dodane 21 kwietnia 2024

Magazynier / Kierowca

Wynagrodzenie

4 200 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łosice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

W związku z naszym stałym rozwojem biznesowym i doskonaleniem procesów wewnętrznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER-KIEROWCA

Zadania dla Ciebie:

Obsługa magazynu (przyjęcia, wydania, inwentaryzacja)

Transport towaru do klienta

Zapewnienie efektywnego funkcjonowania logistyki w magazynie

Dbanie o porządek na swoim miejscu pracy

Nasze wymagania:

Uprawnienia na wózki widłowe

Prawo jazdy kat. C, mile widziane uprawnienia HDS

Dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

W zamian oferujemy:

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo dobry system premiowy

Zniżki pracownicze na cały asortyment

Szkolenie wdrożeniowe oraz przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań

Dobre warunki pracy, oraz zaplecze socjalne

Gwarantowane przerwy obiadowe oraz pyszną kawę z ekspresu, bez ograniczeń

Osoby zainteresowane przedstawionymi wyzwaniami oraz spełniające powyższe oczekiwania zapraszamy do aplikowania wybranym sposobem:

bezpośrednio w sklepie: ul. Myśliwska 3, 08 - 200 Łosice

poprzez portal OLX Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności.

Tym samym informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Łosice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łosice
ID: 605373925