2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Szopienice-Burowiec
Szczepan
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier Katowice- Szopienice

Wynagrodzenie

3 685 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Już od 10 lat zmieniamy rynek polskich benefitów. Jako pierwsi w 2011 roku rozpoczęliśmy kampanię promującą ideę owoców w miejscu pracy. Dzięki nam coraz więcej firm zamawia zdrowe przekąski dla swoich pracowników. W czasach koronawirusowych poszerzyliśmy nasze usługi o realizację dostaw pod każdy adres w Polsce! Obecnie rozwijamy usługi dostaw do firm oraz pod adresy prywatne.

Dlatego pilnie poszukujemy młodych, energicznych ludzi do pracy w magazynie w Katowicach- Szopienicach

Twoje zadania:

Praca polega na konfekcjonowaniu wg. zamówień skrzyneczek z bardzo przyjemnym produktem jakim są owoce, oraz inne prace pomocnicze w magazynie.

Jeżeli:

• Jesteś chętny do pracy, sumienny, dokładny

• Lubisz pracę w grupie

• Posiadasz pogodny charakter

• Mile widziane osoby do 26 roku życia

• Posiadasz status studenta/ucznia - ale niekoniecznie ;)

Oferujemy:

• Umowę zlecenie

• Praca w godzinach 10:00-18:00, od niedzieli do środy.

• Pracę w firmie, która ma ambitne plany rozwoju i dużo pomysłów na nowe usługi.

• Pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem.

• Prywatną opiekę medyczną.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu - prześlij CV.

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, więc wyróżnij się już na wstępie.

W związku z wejściem przepisów RODO, prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dailyfruits s.c., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., z późn. zm.)".

Administratorem Państwa danych osobowych jest Dailyfruits s.c. z siedzibą w Warszawie.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 890188843