2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Jonkowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier Jonkowo PROCAM POLSKA

Lokalizacja

Jonkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Od ponad 20 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne w sektorze rolniczym i ogrodniczym. Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju. Nasz zespół tworzy ponad 400 osób zatrudnionych w 30 oddziałach.Stawiamy na ludzi, wiedzę i rozwiązania.

PROCAM POLSKA POSZUKUJE MAGAZYNIERA

MiEJSCE PRACY: jonkowo

TWOJE ZADANIA:

  • Przyjmowanie, wydawanie, rozładunek, załadunek oraz kompletowanie towaru.

  • Obsługa dokumentacji magazynowej.

  • Obsługa programu magazynowego.

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w magazynie.

  • Współpraca z innymi działami.

ZALEŻY NAM NA:

  • Posiadaniu uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego.

  • Uprawnieniach do obsługi ładowarki teleskopowej.

  • Doświadczeniu w pracy w magazynie na podobnym stanowisku min. 3 lata.

  • Praktycznej obsłudze programów komputerowych np.; CDN XL.

  • Skrupulatności, dokładności oraz odpowiedzialności.

  • Doskonałej organizacji pracy własnej.

  • Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

CO WARTO O NAS WIEDZIEĆ

  • Umowa o pracę jest u Nas standardem

  • Zapewniamy specjalistyczne wdrożenie oraz wsparcie i opiekuna na początku kariery w firmie,

  • Propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej,

  • Gwarantujemy Ci wsparcie ekspertów, opiekę merytoryczną i uzupełnianie wiedzy poprzez stały proces szkoleń.

  • Znajdujemy czas nie tylko na pracę,  ale i na integrację,

  • 45% naszych pracowników jest uczestnikami programu PPK.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jonkowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Jonkowo
ID: 911074585