2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 02 kwietnia 2024

Magazynier (jedna zmiana) oraz Operator wózka widłowego w CERMAX

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Firma CERMAX Sp. J. poszukuje pracowników w charakterze magazyniera oraz operatora wózków widłowych.

Opis stanowiska:

  • Obsługa magazynu: przyjmowanie dostaw, załadunek i rozładunek towarów, kompletowanie zamówień oraz wydawanie towarów klientom oraz dostawcom

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Praca z czytnikiem w oparciu o kody kreskowe

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w magazynie, w tym wysokiego składowania,

  • Uczciwość, dokładność oraz zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane: uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Pracę w ambitnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Cermax Sp. J. z siedzibą w miejscowości Radom 26-600, ul. Kielecka 166 , w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Informujemy, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cermax Sp. J.. z siedzibą w miejscowości Radom 26-600, ul. Kielecka 166

Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja(a)cermax.com.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji

3) przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

4) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne

5) dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa

6) dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu

7) administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej

8) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - przez okres 24 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 488833549