2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Jankowo Gdańskie
Dodane 01 kwietnia 2024

Magazynier (Jankowo Gdańskie)

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jankowo Gdańskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy magazynierów i wózkowych (wysoki skład).

Magazyn zlokalizowany jest w Jankowie Gdańskim.

Obowiązki:

  • Sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami;

  • Udział w inwentaryzacjach;

  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie;

  • Prawidłowa i terminowa realizacja zleceń.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • mile widziane uprawnienia UDT.

Oferujemy pracę:

- od zaraz, w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

- w systemie pracy dwuzmianowym,

- uczestnictwo w szkoleniach (pomoc w zdobyciu uprawnień UDT),

- pracę w młodym zespole i przyjemnej atmosferze.

Lokalizacja

Jankowo Gdańskie,

Pomorskie

Pomorskie, Jankowo Gdańskie
ID: 908800972