2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 18 kwietnia 2024

Magazynier - Inter Cars S.A. oddz. Ostrowiec Świętokrzyski

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy :

Ostrowiec Świętokrzyski ul. Żabia 29

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie dostaw

  • zbieranie oraz rozkładanie towaru

  • kompletacja oraz wysyłka zamówień klientów

  • prace magazynowe

Od kandydatów oczekujemy :

  • podstaw obsługi komputera

  • punktualności i sumienności

  • uczciwości oraz zaangażowania w wykonywaną pracę

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • prawo jazdy kat " B"

Kandydatom oferujemy :

  • pracę w rozwijającej się organizacji o wiodącej pozycji na rynku

  • stabilną formę zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez OLX .

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SK Świętokrzyska sp. z o.o. 27-200 Starachowice ul. Składowa 8 moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)."

Administratorem danych osobowych jest SK Świętokrzyska sp. z o.o. 27-200 Starachowice ul.Składowa 8

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 711300858