2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Legionowo
Dodane 20 maja 2024

Magazynier Inter Cars filia Legionowo

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Inter Cars SA jest polską firmą od lat wyznaczającą standardy rynku dystrybucji części do samochodów. To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się ugruntowaną pozycją na rynku. Poszukujemy osób, które, tak jak my, są otwarte na nowe wyzwania i gotowe stale rozwijać swoje talenty i dzielić się wiedzą.

Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ

Miejsce pracy: Zegrzyńska 4, 05-119 Legionowo

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie dostaw

  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek

  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie

  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej wiedzy na temat części samochodowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera

  • Skrupulatności i dokładności

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania dalszej współpracy

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 866755048