2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Gniezno
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier III zm od 5750 brutto/mies.(z premiami). Darmowy dojazd!

Wynagrodzenie

5 750 - 6 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Deceuninck, jedna z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z PVC oraz materiałów kompozytowych, poszukuje magazyniera do pracy na 3 zmiany. Nasz rozwój jako firmy opiera się na utalentowanych, zaangażowanych i zmotywowanych pracownikach, którzy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego, dla nich i dzięki nim, stale się rozwijamy i doskonalimy.

Magazynier - praca na 3 zmiany. 5 750–6 750zł brutto / mies. (z premiami, zależy od doświadczenia)

Miejsce pracy Jasin k. Swarzędza

Opis stanowiska:

·         Kompletacja zamówień oraz praca ze skanerem.

·         Realizacja przemieszczeń wewnątrz magazynu.

·         Przygotowanie towarów pod potrzeby produkcyjne.

·         Praca na wózku widłowym, w tym wysokiego składu.

·         Nadzór nad dokumentacją magazynową.

·         Dbałość o powierzone sprzęty.

·         Prace porządkowe na magazynie.

Wymagania:

·         Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi wydane przez URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO (UDT) – warunek konieczny!

·         Doświadczenie w pracy na magazynie.

·         Wysoka motywacja do pracy.

·         Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (6-14-22).

·         Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

·         Wynagrodzenie od 5 750–6 750 zł brutto miesięcznie, z premiami uzależnionymi od doświadczenia.

·         System premiowania (bonusy za frekwencję, jakość, produktywność).

·         Coroczne podwyżki.

·         Darmowy transport z Gniezna.

·         Pracę po 8 godzin dziennie, z 30-minutową przerwą wliczoną do czasu pracy.

·         Dofinansowanie na Boże Narodzenie, dofinansowanie do wypoczynku, karty Multisport, dofinansowanie do posiłków, darmowa opieka medyczna (Medicover), bonus za polecenie pracownika, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie za narodziny dzieci lub ślub, premia za polecenie pracownika.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV.

Niniejszym informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 894455519