2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Kielce
Dodane 17 maja 2024

Magazynier Hurtownia Spożywcza

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hurtownia Spożywcza R&R mająca swoją siedzibę w Kielcach przy ul.Kolberga 15 zatrudni osobę na stanowisko:

Pracownik Magazynowy

Twój zakres obowiązków:

  • Prawidłowe przygotowanie towaru dla klienta na podstawie odpowiedniego dokumentu wydania,

  • Układanie towaru w magazynie,

  • Utrzymanie porządku w magazynie,

  • Dbanie o powierzone mienie,

Oczekiwania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej,

  • Książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia,

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Dodatkowy system premiowy,

  • Pracę w systemie 3-zmianowym,

  • Wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,

Osoby zainteresowane prosimy składać CV za pośrednictwem portalu olx lub bezpośrednio w siedzibie firmiy znajdującej się w Kielcach ul. Kolberga 15.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 872556363