2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Wysogotowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier hurtownia materiałów budowlanych

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferujemy pracę na stanowisku magazynier , w hurtowni materiałów budowlanych

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-16

Obowiązki magazyniera

Do głównych zadań na tym stanowisku należą:

  • przyjmowanie dostaw towaru – wyładowywanie dostaw z aut ciężarowych;

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów – w magazynie muszą zmieścić się obecne towary oraz najbliższe dostawy. Magazynier powinien odpowiednio rozplanować układ produktów i jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń;

  • rozkładanie towaru w magazynie – przenoszenie i/lub rozwożenie kartonów przez wiele godzin dziennie, dźwiganie produktów;

  • przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i/lub hurtowych;

  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą;

  • czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek;

  • załadunek zamówień do aut dostawczych;

  • obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego

  • sprawdzanie stanów magazynowych – to kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu;

  • regularna inwentaryzacja magazynu;

  • współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia;

  • wspieranie pracy innych magazynierów – pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towaru, konsultowanie dostaw i działań logistycznych.

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 914100263