2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Fabryczna
Frelin
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier - Graniczna 8a teren ProLogis

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedstawiamy Ci ofertę pracy jako Magazynier w Frelin Sp. z o.o., dynamicznej i innowacyjnej firmie działającej w branży małej elektromobilności. Centrala firmy i Twoje przyszłe miejsce pracy to Wrocław ul. Graniczna 8a na terenie parku ProLogis.

Twoje Obowiązki:

  • Przygotowywanie i wydawanie towaru do wysyłki.

  • Prace magazynowe.

  • Załadunek i rozładunek transportów.

  • Inwentaryzacja.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w magazynie.

  • Kultura osobista i chęć do pracy.

  • Dodatkowym atutem uprawnienia na wózki widłowe.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną z bogatym pakietem LUXMED.

  • Pracę w zespole z dużą pasją do e-mobilności.

  • Bezpłatną wypożyczalnię rowerów elektrycznych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

Wyślij CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 907615605