2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Rębiechowo
Dodane 02 maja 2024

Magazynier Gdańsk Rębiechowo Banino części do samochodów

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rębiechowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy pracownika Magazynu Części Zamiennych do Samochodów.

PTAK AUTO z siedzibą 80-298 Gdańsk ul. Przyrodników 1 ( okolice Banina ) jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży motoryzacyjnej, poszukującą energicznego i doświadczonego Pracownika Magazynu Części Zamiennych do Samochodów.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na magazynie

Znajomość programu magazynowego BaseLinker.

Status studenta.

Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem.

Dokładność i dbałość o szczegóły.

Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku i czystości na magazynie. Przyjmowanie dostaw od różnych dostawców i weryfikacja dostarczonych towarów. Dokładne rozpisywanie, które części należą do poszczególnych zamówień. Bezpieczne pakowanie towarów, takich jak lampy, błotniki, maski, czujniki oraz oleje samochodowe, aby zapewnić ich nienaruszone dostarczenie do klientów.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju oraz pracę w przyjaznym zespole. Jeśli jesteś zorganizowany, odpowiedzialny i gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zachęcamy do aplikowania! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w branży motoryzacyjnej!

Lokalizacja

Rębiechowo,

Pomorskie

Pomorskie, Rębiechowo
ID: 912692611