2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Mikołów
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dodane 02 kwietnia 2024

Magazynier Gazy Techniczne

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Oferuję pracę na stanowisku Magazynier w firmie EDMAR Marcin Raudner , która od 2005 roku specjalizuje się w dostawach gazów technicznych oraz sprzętu spawalniczego.

Co oferuję:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • praca na dwie zmiany 7.00 - 15.00 / 12.00 - 20.00

  • praca w Mikołowie ul. Grzegorza Fitelberga 46 ( Mokre )

  • możliwość rozwoju

Twoje obowiązki:

  • Prawidłowe wydawanie i przyjmowanie towarów na magazynie

  • Kompletacja dostaw

  • Nadawanie statusu towarom (tabliczki, przywieszki i naklejki ze statusem i identyfikacją wyrobu)

  • Sprawdzanie stanu technicznego otrzymywanych towarów

  • Prawidłowa ewidencja stanów magazynowych

  • Zgłaszanie rozbieżności magazynowych celem ustalenia przyczyn ich powstania i usunięcie

  • Utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach magazynu i na placach magazynowych

Czego oczekuję:

  • znajomości zasad gospodarki magazynowej

  • odpowiedzialnego traktowania powierzonych obowiązków

  • pozytywnego nastawienia

  • wykształcenia min. zawodowego - preferowane kierunki techniczne

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 710941948